Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: ARTEGO
Produkt dostępny!
10 szt.
50,00 PLN

 Zestaw
Szampon
i Ampułki przeciw wypadaniu włosów

RESCUE
firmy:
  ARTEGO


Zestaw Zawiera:
Szampon: 250ml
Ampułki: 2x8ml

 Szampon przeciw wypadaniu włosów Energizer to szampon o podwójnym działaniu. Służy do delikatnego oczyszczania, które nie narusza bariery hydrolipidowej chroniącej skórę głowy. Dodatkowo umożliwia wchłanianie podstawowych substancji i energii niezbędnej do wzrostu i rozwoju włosa. Składnikami aktywnymi szamponu są naturalne składniki pochodzenia morskiego. Tworzą one kompleks o nazwie VITAPLEX. W skład którego wchodzą ekstrakty z brązowych i czerwonych alg morskich oraz glikogen morski, który wzmacnia i nawilża włosy. Ma on przede wszystkim dostarczyć do komórek wzrostowych odpowiadających za odrastanie włosów substancje, które stymulują odtwarzanie komórek. 
 

Ampułki są intensywnie skoncentrowaną odzywka przeciw wypadaniu włosów. Ampułki zawierają Complex Trichogen TM w którego skład wchodzą wyciągi z: żeń-szenia, ginko biloby, soi, łopianu i cynamonu, które powodują: stymulację mikro krążenia w skórze głowy, blokują działanie enzymów powodujących wypadanie włosów, dostarczają substancji odżywczych, przedłuża cykl życia włosa Ampułki pobudzają i odżywiają cebulki włosów, a także wzmacniają włosy od odrostu po końce. Mają także silne działanie antybakteryjne.

Skład:

Listownica palczasta - wodorost oceaniczny o wysokim stężeniu jodu, który doskonale stymuluje metabolizm komórkowy i jest kluczowym składnikiem wielu enzymów. Zawiera też oligopierwiastki i sole mineralne, które pomagają w odbudowie komórek i są potrzebne do produkcji nowych protein.

Chrząstnica kędzierzawa - czerwony wodorost oceaniczny, który zawiera sporą dawkę minerałów, jodu i witaminy C (będącej silnym przeciwutleniaczem zapobiegającym starzeniu się wszystkich komórek), a także dużą ilość mannitu, który jest wielocukrem ważnym dla procesu przechowywania energii niezbędnej do funkcjonowania komórek.Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...