Wczytuję dane...

Odżywki

Od typu skóry głowy i rodzaju włosów zależy wybór odpowiednich kosmetyków do podstawowej pielęgnacji – jak szampon i odżywka. Najpierw trzeba określić problemy dotyczące głowy i włosów, aby nie stosować kosmetyków źle dopasowanych. Nasza oferta obejmuje różne profesjonalne odżywki, które świetnie uzupełnią działanie szamponu.

Profesjonalne odżywki do włosów Artego Brelil Subrina Montibello Morfose Mila Hair Company Und Hair Rica Erayba Coiffance

Wybór kosmetyków pielęgnacyjnych jest bardzo duży – m.in. odżywka do włosów zniszczonych, farbowanych, przesuszonych, o lekkiej konsystencji, dla mężczyzn, nawilżająco-odżywcza, regenerująca, rewitalizująca, podkreślająca skręt loków, zwiększająca objętość to tylko kilka przykładów. Warto rozważyć też zakup zestawu obejmującego szampon i odżywkę z tej samej serii. Najważniejsze, aby kosmetyki działały na włosy tak, jak one tego potrzebują – na przykład odżywka mocno regenerująca – mimo że dobrej jakości i renomowanego producenta – może nie być dobrym wyborem do przetłuszczających się włosów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów